Nowości produktowe

Akumulatory Optima Tarnów

0
Akumulatory Optima Tarnów

Oferujemy Państwu akumulatory Optima w Tarnowie, które są produkowane w Stanach Zjednoczonych w Kolorado. W 1987 roku pojawiły się pierwsze produkty marki Optima – firma Gates, w 1991 roku otrzymała nową nazwę „Optima Batteries, Inc”, rozpoczęła produkcję akumulatorów AGM do samochodów. Cechy technologiczne baterii Optima opierają się na wiedzy inżynierskiej opracowanej do tworzenia baterii do zasilania amerykańskich łazików księżycowych. Unikalną innowacją Optimy nie była zwykła platyna stosowana w konwencjonalnych akumulatorach, ale taśmy ołowiane zwinięte w rolkę ze specjalnym separatorem z włókna szklanego impregnowanego kwasem pomiędzy warstwami.To wyjątkowe rozwiązania nowoczesnej technologii, które doceniamy i dlatego wprowadziliśmy do stałej sprzedaży.

Akumulatory Optima Tarnów – pełna gama akumulatorów

Akumulatory Optima Wrocław

Akumulatory Optima

Dlaczego warto kupić akumulator Optima w Tarnowie? Te baterie są całkowicie szczelnymi systemami. Ponieważ kwas jest w stanie zaadsorbowanym w warstwach separatora, niebezpieczeństwo rozlania elektrolitu jest całkowicie wyeliminowane, niezależnie od tego, gdzie znajduje się akumulator. Eliminuje to ryzyko korozji, która może wystąpić, gdy elektrolit wycieka z konwencjonalnego akumulatora kwasowego z płytami. Z drugiej strony ta cecha konstrukcyjna sprawiła, że akumulatory są całkowicie bezobsługowe.

Obudowa zewnętrzna wykonana jest z termostabilnego wytrzymałego tworzywa sztucznego, co gwarantuje, że akumulator nie ulegnie uszkodzeniu w przypadku wstrząsów w ewentualnych wypadkach, a także w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Zaletą akumulatorów Optima jest również to, że nawet w ekstremalnych warunkach klimatycznych i po wielokrotnym głębokim rozładowaniu nie tracą mocy podczas rozruchu silnika w zakresie temperatur – 40 C° – + 40 C°. Akumulator Optima to produkt całoroczny, niezależnie od okresu przydatności i warunków atmosferycznych, doskonale spełnia swoje zadanie.

Zapraszamy po akumulatory Optima do Tarnowa:

 • Firma Handlowa AGADAR
 • Dariusz Fronk
 • ul. Giełdowa 5
 • Plac Targowy “Chyszów”
 • 33-100 Tarnów
 • 14 307 00 27
 • +48 505-18-99-44
 • +48 570-46-02-00

Godziny otwarcia

 • Pon. – Pt. 8:00-17:00
 • Sobota 08:00-13:00
 • Niedziela 10:00-12:00
 • sklep@agadar-akumulatory.pl

Właściwości akumulatorów Optima

Zgodnie z właściwościami technicznymi akumulatory Optima dzielą się na trzy typy:

Akumulatory Optima Red Top

Z czerwoną pokrywką. – Optima Red TOP

Akumulatory Optima Blue Top

Z niebieską pokrywką – Optima Blue TOP

Akumulatory Optima Yellow Top

Z żółtą pokrywką – Optima Yellow TOP

 

Posiadamy akumulatory Optima w Tarnowie z żółtymi, czerwonymi i niebieskimi nasadkami.To baterie trakcyjne, przeznaczone do użytku nawet przy spadku napięcia do 40%. Po uruchomieniu silnika są one ładowane bez utraty swoich właściwości.

 • Modele z żółtą pokrywką są przeznaczone do głębokiego rozładowania, a następnie bezproblemowego ładowania. Wielkość zimnego prądu przewijania w nich jest wystarczająca, aby zapewnić działanie potężnych zestawów stereo, dodatkowo zainstalowanych jasnych reflektorów, wszelkich urządzeń elektrycznych, których zużycie energii jest wyższe niż moc wytwarzana przez generator elektryczny. Jest to idealny wybór dla tych, którzy posiadają nowoczesny, bogato wyposażony samochód w nagłośnienie, webasto, wideo itd., ponieważ pozwala na zasilanie wszystkich tych urządzeń przez długi czas, nawet, gdy silnik nie pracuje.
 • Modele z czerwoną nasadką to akumulatory rozruchowe. Mają nieco większy prąd rozruchowy na zimno. Modele te są idealne do jeepów, ciężarówek, samochodów sportowych, hot rodów.
 • Modele z niebieską nasadką przeznaczone są do użytku na jednostkach pływających. Mają wydłużony czas zasilania oraz większą liczbę cykli rozładowania/ładowania. Akumulatory te są idealnym wyborem dla entuzjastów wędkarstwa trollingowego, którzy używają elektrycznego silnika do trollingu w swojej łodzi. Baterie te mogą być również wykorzystywane, jako źródło zasilania do kamperów i kempingów.

Baterie Optima są zaprojektowane tak, aby minimalizować opór i zapewniać równomierny nacisk na powierzchni ogniwa, gwarantując w ten sposób szybkie uwalnianie energii i dłuższą żywotność. Duża powierzchnia aktywnych ogniw skraca również czas ładowania baterii.Tak nowoczesne technologie pozwalają na instalację baterii w dowolnej pozycji.

Gdzie kupić wysokiej klasy akumulatory Optima w Tarnowie?

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty sprzedażowej osoby prywatne oraz firmy. Posiadamy dużą elastyczność w zakresie cen, zapewniamy doradztwo techniczne, usługi serwisowe w postaci testów obciążenia akumulatora i sprawdzenia wartości prądu rozruchowego akumulatora. Osoby kupujące w naszym sklepie z akumulatorami Optima w Tarnowie mają zapewniony darmowy montaż, utylizację zużytej baterii, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny akumulatorów. Świadczymy usługę ładowania akumulatora, dowozimy baterie do klienta a także pomagamy w uruchomieniu pojazdu.

4.9/5 - (21 votes)

Zobacz także