Nowości produktowe

Akumulatory Moll Tarnów

0
Akumulatory Moll Tarnów

Na rynku akumulatorów stale działają elitarne marki, które nie idą na kompromisy i dla nich jakość jest na pierwszym miejscu. Jedną z tych marek jest Moll Batterien (Niemcy). W katalogu naszego sklepu z akumulatorami Moll w Tarnowie posiadamy tylko baterie pochodzące od znanych producentów, którzy swoimi produktami zasłużyli na uznanie. Poszerzyliśmy naszą ofertę o poszukiwane przez klientów usługi, dlatego przyjeżdżając do nas można skorzystać z darmowych testów – obciążenia akumulatora, aby dowiedzieć się, czy jego stan pozwala na dalszą eksploatację.

Kolejny test ma na celu sprawdzenie napięcia ładowania, prądu rozruchowego akumulatora, pomiar upływności prądu w pojeździe. Jeżeli akumulator uległ zużyciu nasz doradca podpowie Państwu, który model akumulatora będzie najbardziej odpowiadał jego parametrom. Jeżeli bateria będzie zakupiona u nas mają Państwo zagwarantowany darmowy montaż akumulatora z dojazdem na terenie Tarnowa.  

Akumulatory Moll Tarnów – co je wyróżnia na rynku branżowym

Moll Batterien

Moll

Jeśli kochacie Państwo swój samochód, cenicie niezawodność i jakość, to najlepszym wyborem jest zakup akumulatora Moll w Tarnowie i założenie go przez naszych serwisantów. Imponującą wydajność osiąga się nie tylko dzięki niezawodności, ale także produktywności. Na przykład dla nowoczesnych samochodów wyposażonych w system Start-Stop specjalnie opracowano serię akumulatorów wyprodukowanych w technologii EFB. Takie akumulatory pozwalają na długą eksploatację samochodu z dużą ilością elektroniki na pokładzie i jednocześnie wykorzystują oszczędzającą zasoby technologię zatrzymywania i uruchamiania silnika podczas zatrzymywania / uruchamiania.

Sekcja katalogu naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego poświęcona jest akumulatorom MOLL, w Tarnowie cieszą się one dużym zainteresowaniem. Każdy akumulator ma długą żywotność i jest zdolny do bezawaryjnej pracy w ekstremalnych warunkach. Według wielu ekspertów akumulatory Moll to najlepsze jakościowo źródło zasilania na rynku pod względem jakości. Należy zauważyć, że są produkowane przy użyciu najnowszych technologii i know-how, aby wyeliminować ryzyko wad. Akumulator Moll EFB cieszy się dużym uznaniem, co dowiodło swojej skuteczności dzięki synergii technologii hybrydowej i wapniowej.

Gdzie udać się po doskonały akumulator Moll w Tarnowie?

 • Firma Handlowa AGADAR
 • Dariusz Fronk
 • ul. Giełdowa 5
 • Plac Targowy “Chyszów”
 • 33-100 Tarnów
 • 14 307 00 27
 • +48 505-18-99-44
 • +48 570-46-02-00

Godziny otwarcia

 • Pon. – Pt. 8:00-17:00
 • Sobota 08:00-13:00
 • Niedziela 10:00-12:00
 • sklep@agadar-akumulatory.pl

Zapraszamy wszystkich właścicieli pojazdów, którzy stawiają na wysoką jakość produktów, fachową i miłą obsługę oraz atrakcyjne ceny!

Główne cechy akumulatorów Moll w Tarnowie:

 • Akumulator Moll jest testowany na każdym etapie cyklu produkcyjnego
 • Pokrywkę K2 można nazwać unikalną, jest wspólna dla całego systemu i jest usiana labiryntami, w których para wodna kondensuje i jest przelewana z powrotem do cel. Odprowadzanie gazów następuje z boku, przechodzi przez mocny filtr nie stanowi zagrożenia dla zdrowia ludzkiego.
 • Połączenia są wyposażone w pierścienie łączące dla większej szczelności i ochrony akumulatorów Moll przed wpływami zewnętrznymi i wewnętrznymi
 • Obecność filtra rozprowadzającego gaz zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i pozostawia elektrolit w stanie nienaruszonym przez wiele lat.
 • Z akumulatorem Moll w Tarnowie z pokrywą K2 nie dojdzie do wylania elektrolitu nawet przy przechyleniu o 45 stopni. Jak widać, bateria samochodowa Moll jest przeznaczony do długotrwałego użytkowania. Najczęściej klienci decydują się na zakup baterii Moll do samochodów osobowych i ciężarowych.

Akumulatory Moll zostały opracowane specjalnie dla pojazdów z silnikiem Diesla o zwiększonym zużyciu energii. To seria M3 Plus, charakteryzująca się zwiększoną wydajnością i zwiększoną odpornością na trudne warunki pracy. Zalecamy zwrócenie uwagi na ten produkt właścicielom samochodów korzystających z samochodów z silnikiem diesla lub pojazdów wyposażonych w dużą liczbę odbiorników energii. Warto kupić akumulator Moll w Tarnowie specjalnie zaprojektowany zgodnie z zasadą EFB.

Taki akumulator ładuje się trzy razy szybciej niż zwykle i dlatego nadaje się do samochodów działających w trybie miejskim na krótkie wycieczki. Nie jest trudno znaleźć akumulator Moll w Tarnowie, który jest przeznaczony do ciężkiego transportu, ciągników długodystansowych. Ze względu na brak wad, niemieckie akumulatory Moll są instalowane w sprzęcie lotniczym i samochodach wyścigowych. Istnieją modele, które są aktywnie wykorzystywane w transporcie dalekomorskim.

Akumulatory Moll w Tarnowie uznane za najlepsze

 • Akumulator Moll AGM ma zwiększoną moc rozruchową, rezerwę mocy, system odzyskiwania energii hamowania, doskonale sprawdził się w eksploatacji miejskiej i w temperaturach ujemnych i jest całkowicie uszczelniony.
 • Akumulator rozruchowy Moll Kamina doskonale sprawdza się w samochodach z niewielką liczbą odbiorców prądu.Ten model ma dobry prąd rozruchowy i rezerwę pojemności, ma centralny wylot gazu, gumowane korki z łapaczem pary i ochronę przed wyciekiem, żaroodporny korpus, zawór bezpieczeństwa przed zapłonem, wzmocnione grube płyty są umieszczone w przekładkach kopert.
 • Akumulator Moll M3 Plus posiada specjalnie zaprojektowaną podwójną pokrywę K2, która ochroni przed wyciekiem, odparowywaniem szkodliwych oparów, ochronę przed ładunkami elektrostatycznymi, posiada centralny wylot gazu, podwójne gumowane korki z łapaczami kondensatu pary elektrolitu, wbudowany filtr, który nie wypada i oczywiście przerywacz płomieni. Świetnie sprawdza się w samochodach diesla i benzynowych, samochodach z dużą liczbą obecnych odbiorców, SUV-ach, pojazdach budowlanych i innych.
5/5 - (13 votes)

Zobacz także