Nowości produktowe

Urządzenia rozruchowe NOCO Tarnów

0
Urządzenia rozruchowe NOCO Tarnów

Firma NOCO zajmuje się produkcją i dystrybucją urządzeń rozruchowych oraz akcesoriów przeznaczonych do nowoczesnych akumulatorów, które znajdują zastosowanie w pojazdach użytkowych. Atutem firmowych produktów jest ich wydajność, funkcjonalność oraz to, że są bezobsługowe. Dzięki nim można bez problemów naładować różne modele akumulatorów i doprowadzić do sytuacji, w której będą działać bez większych zarzutów, nawet w trakcie zmieniających się warunków atmosferycznych.

Urządzenia rozruchowe NOCO Tarnów

Jednym z głównych elementów, w który można się zaopatrzyć jest urządzenie rozruchowe NOCO. Pozwala na szybki rozruch akumulatora, nawet wtedy, gdy na dworze panują spore mrozy. Urządzenie te stworzone jest zgodnie z nowoczesnymi trendami, a jego zastosowanie jest dla użytkowników w stu procentach bezpieczne, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii. Poza tym urządzenie rozruchowe NOCO posiada wbudowany system, który odpowiada za zapobieganie powstawaniu iskier. W urządzeniu znajduje się kilka przydatnych akcesoriów:

  • latarka,
  • powerbank,
  • USB.

Jak widać można się nim swobodnie posługiwać, sprawdzi się nawet w bardzo kryzysowych momentach. Produkt ten sprawdzi się nie tylko w samochodach, ale także w kamperach, pojazdach ATV, kosiarkach, łodziach, itd. Jego atutem jest wszechstronność.

Topowe ładowarki NOCO

Bardzo przydatnym elementem dla osób zmotoryzowanych będą wydajne ładowarki NOCO, dzięki którym z pewnością uda się naładować własny akumulator i zapobiec samoczynnemu rozładowaniu. Posługiwanie się takimi ładowarkami nie wymaga większych umiejętności, dlatego mogą to robić nawet początkujący kierowcy lub też właściciele pojazdów użytkowych. Ładowarki NOCO naładują poszczególne akumulatory do odpowiedniego pułapu, tak aby mogły pracować na najwyższych obrotach. Inteligentne ładowarki zyskują sporą popularność na rynku motoryzacyjnym, ponieważ są w stanie naładować akumulatory szybko i bez żadnych nieprzewidzianych przeszkód. Ładują akumulatory w samochodach osobowych, ciężarowych, łodziach, czy też motocyklach. Wiele osób może skorzystać z ich wszechstronnych właściwości. Wystarczy wybrać odpowiedni model ładowarki, które mogą naładować sprzęt do napięcia 12 V, 24 V, czy też nawet 48 V. Urządzenia są zabezpieczone przed przed zwarciami oraz przeładowaniem. 

Drugim, wartym uwagi produktem jest booster NOCO. To właśnie dzięki niemu można w optymalny sposób naładować różnorodne urządzenia USB oraz elementy, które pracują na napędzie 12 V. To przenośne, a zarazem bardzo skutecznie działające źródło energii. W ten sposób odpowiednio zasili się kompresor, wentylator, ekspres do kawy, czy też nagrzewnicę. Jak widać booster NOCO może być wykorzystany w wielu sytuacjach, dlatego każdy powinien zdecydować się na zainwestowanie w niego własnych pieniędzy. Wszystkim wyjdzie to na dobre. 

 

5/5 - (3 votes)

Zobacz także