Nowości produktowe

Akumulatory Unibat Tarnów

0

Unibat to włoski producent akumulatorów na wyposażenie fabrycznie w pojazdach takich firm jak Ducati, Benelli, Beta, Moto Morini, Bimota, Husqvarna, HM Bikes oraz Malaguti. Z uwagi na ogromną ilość motocykli i skuterów poruszających się po drogach słonecznej Italii, w 1994 roku oferta firmy została rozszerzona o akumulatory motocyklowe marki Unibat. Marka Unibat w krótkim czasie wśród użytkowników jednośladów stała się synonimem jakości i przystępnej ceny a sprzedaż koncernu w 2005 roku na rynku włoskim i zagranicznym osiągnęła imponującą wysokość 1,2 miliona sztuk. Dzięki konsekwencji w dążeniu do jak najwyższej jakości swoich produktów, w 2005 roku Unibat zdobył uznanie wielu producentów jednośladów, stając się dostawcą akumulatorów na bardzo wymagający rynek OEM.

Akumulatory Unibat dostępne w naszej ofercie:

  • Wersje standardowe z płynnym elektrolitem, nadają się idealnie do starszych motocykli.
  • Wersje AGM dedykowane do nowych maszyn z zapotrzebowaniem na prąd rozruchowy. Są bezobsługowe i mogą pracować w dowolnej pozycji co czyni z nich niezwykle uniwersalny akumulator motocyklowy.

Budowa akumulatora motocyklowego unibat

Akumulatory Unibat dostępne są w zestawach ze śrubami montażowymi oraz pojemnikiem zawierającym odpowiednią ilość elektrolitu.

 

 

 

5/5 - (1 vote)

Zobacz także