Nowości produktowe

Akumulatory Bosch Tarnów

0
Akumulatory Bosch Tarnów

Coraz większa ilość sprzętu elektronicznego w samochodach oraz nowe technologie, takie jak systemy Start-Stop i systemy odzyskiwania energii hamowania, wymagają stosowania wysoce wydajnych akumulatorów. Na przykład częste uruchamianie silnika szybko rozładuje każdy konwencjonalny akumulator. Dla porównania, proponujemy w naszym sklepie z akumulatorami Bosch w Tarnowie specjalne modele tego producenta, takie jak S5A (AGM) i S4E (EFB), które wytwarzają znacznie więcej energii i wytrzymują więcej cykli ładowania. Zapraszamy wszystkich właścicieli pojazdów do odwiedzenia naszego sklepu i skorzystania z bogatej oferty produktów oraz skorzystania z wielu usług, które przyczynią się do bezproblemowego korzystania z baterii.

Akumulatory Bosch Tarnów – dlaczego się opłaca?

Bosch

Czy znacie Państwo aktualny stan baterii w swoim pojeździe? Większość kierowców nie myśli o tym, dopóki nie nastąpi awaria lub samochód przestanie się uruchamiać. Najlepszym rozwiązaniem jest regularne sprawdzanie stanu zasilania pojazdu, m.in. test obciążeniowy akumulatora, który można w naszym sklepie z akumulatorami Bosch w Tarnowie wykonać bezpłatnie. Na Państwa życzenie pracownicy naszego serwisu przeprowadzą pomiar pojemności akumulatora metodą bezpiecznego rozładowania oraz analizę wartości jego prądu rozruchowego.

Każdy zakupiony u nas akumulator zostaje bezpłatnie zamontowany, zapewniamy również doradztwo techniczne podczas wyboru nowego modelu. Nasza oferta zawiera również inne urządzenia: prostowniki, ładowarki, boostery, kable rozruchowe, przetwornice, klemy, zaciski, zasilacze i wiele więcej. Prowadzimy dystrybucję akumulatorów Bosch w Tarnowie, ponieważ jest to jedna z wiodących europejskich marek oferujących wysokiej klasy baterie o niezawodności i trwałości. To znana niemiecka firma, która od dawna ugruntowała swoją pozycję jako jednego z liderów na rynku akumulatorów. Produkują szeroką gamę urządzeń do samochodów osobowych o różnym zużyciu energii.

Wysokie jakości, niezawodne akumulatory Bosch w Tarnowie dostępne u nas:

 • Firma Handlowa AGADAR
 • Dariusz Fronk
 • ul. Giełdowa 5
 • Plac Targowy “Chyszów”
 • 33-100 Tarnów
 • 14 307 00 27
 • +48 505-18-99-44
 • +48 570-46-02-00

Godziny otwarcia

 • Pon. – Pt. 8:00-17:00
 • Sobota 08:00-13:00
 • Niedziela 10:00-12:00
 • sklep@agadar-akumulatory.pl.

Jaki akumulator Bosch w Tarnowie można kupić?

Główne serie oferowane przez firmę Bosch: S5A AGM, S4E EFB, S5 Silver Plus, S4 Silver, S3. Wszystkie wykorzystują unikalną technologię Power Frame w konstrukcji kartki. Polega na zastosowaniu specjalnego stopu w celu zmniejszenia korozji i zwiększenia wytrzymałości. Dzięki temu wszystkie sprzedawane akumulatory Bosch w Tarnowie wytrzymują duże obciążenia i niskie temperatury. Każda seria ma swoją własną charakterystykę, ponieważ jest specjalnie zaprojektowana do pojazdów różnych klas.

Cieszą się dużą popularnością wśród kierowców na całym świecie, ponieważ posiadają doskonałe parametry użytkowe:

 • Działają dłużej niż ich odpowiedniki o 30%.
 • Posiadają doskonałe parametry startowe.
 •  Z łatwością radzą sobie z dużymi obciążeniami i rozruchem silnika nawet przy bardzo silnych mrozach.
 •  Nie boją się głębokich rozładowań i wytrzymują dużą liczbę cykli ładowania/rozładowania.

Serie S5A AGM i S4E EFB są produkowane przy użyciu zaawansowanych rozwiązań technologicznych przez doświadczonych niemieckich inżynierów. Są to nowoczesne, całkowicie bezobsługowe baterie, praktyczne i łatwe w obsłudze. Idealne do pojazdów z dużą ilością elektroniki na pokładzie lub wyposażonych w system Start-Stop.

Jedną z ważnych zalet funkcjonalnych jest fakt, że w oferowanych akumulatorach Bosch w Tarnowie stosowane są płyty ze stopu srebra. Daje to tym bateriom zwiększoną odporność na korozję i zapewnia nieprzerwaną pracę w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Zainstalowanie specjalnie zaprojektowanej osłony z przerywaczem płomieni i systemem odzysku gazu to gwarancja bezpieczeństwo wszystkich akumulatorów Bosch.

Zapraszamy do zakupy akumulatora Bosch w Tarnowie z dowolnym typem silnika i poziomem zużycia energii.

W sumie istnieją trzy główne serie:

 • S 3 to klasyczny akumulator do samochodów o niskim zużyciu energii.
 • S4 Silver to doskonały wybór na wyposażenie podstawowe, odpowiedni do pojazdów o niskim zużyciu paliwa, odporny na wielokrotne cykle ładowania-rozładowania, całkowicie bezobsługowy.
 • S5 Silver Plus jest optymalny stosunek ceny do jakości. Dobrze radzi sobie z dużymi obciążeniami, nadaje się do maszyn o średnim i dużym zużyciu.
 • S6 AGM to doskonały wybór do mocnych samochodów, które są aktywnie wykorzystywane w cyklu miejskim. Wyróżnia je nowoczesna geometria siatki akumulatorów, a także zastosowanie zaawansowanej technologii AGM i pochłoniętego elektrolitu.

Zachęcamy wszystkich właścicieli samochodów po zakup akumulatora Bosch do Tarnowa. Istnieje możliwość zakupu baterii w naszym sklepie internetowym. Jeżeli mieszkacie Państwo na terenie Tarnowa, dowieziemy akumulator pod wskazany adres i dokonamy jego darmowego montażu. Inną naszą usługą jest pomoc w uruchomieniu samochodu, a to zdarza się w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!   

4.9/5 - (17 votes)

Zobacz także