Nowości produktowe

Akumulatory Jenox Tarnów

0
Akumulatory Jenox Tarnów

Firma handlowa AGADAR zaprasza do zapoznania się z ofertą, wśród której znajdują się akumulatory Jenox. Wśród niej znajdują się nie tylko baterie do stosowania w autach osobowych, można znaleźć produkty do wielu innych zastosowań, w tym również przemysłowych. Można znaleźć u nas ogniwa nadające się do stosowania w kasach fiskalnych, systemach UPS czy nawet ciągnikach siodłowych. Przez cały czas inwestujemy w poszerzanie naszej oferty, dzięki czemu możemy zaoferować coraz to nowsze propozycje produktowe.

Akumulatory Jenox Tarnów – dlaczego warto je wybrać?

Wśród baterii, które mogą Państwo znaleźć w ofercie naszej firmy, są akumulatory Jenox. Jest to polski dystrybutor, który ma coraz większą rzeszę zadowolonych klientów na rodzimym rynku i nie tylko. Firma ta stawia na nowoczesne technologie, wykwalifikowaną kadrę pracowników, utrzymuje też wyjątkowo wysokie standardy podczas produkcji. Wykorzystuje jedynie najlepszej klasy surowce i podzespoły.

W ofercie producenta znajdziemy kilka serii, wśród których znajdują się takie jak:

  • Gold
  • Super Heavy Duty
  • EFB
  • Super Vibration Resistance
  • Classic
  • Hobby

Wszystkie powyższe baterie można nabyć w naszym sklepie, który otwarty jest we wszystkie dni tygodnia. Oferujemy bardzo korzystne ceny, a także gratisowy montaż, który przeprowadzą nasi wykwalifikowani pracownicy. Nieistotne, czy w Państwa pojeździe akumulator znajduje się pod maską, w bagażniku, pod tylnymi siedzeniami czy jeszcze w innym miejscu. Poradzimy sobie w każdej sytuacji, zabezpieczymy też instalację przed utratą napięcia, nie zostaną więc utracone żadne ustawienia w Państwa samochodzie.

Jenox – jaką baterię dobrać?

Akumulatory-Jenox

W przypadku różnych zastosowań konieczne może być dobranie konkretnych, wymaganych przez producenta akumulatorów. Jeżeli priorytetem jest niski poziom samowyładowania, a także całkowita bezobsługowość, polecamy serię Jenox Gold. Natomiast w przypadku nowoczesnych samochodów osobowych z systemem Start-Stop, konieczne będzie zainstalowanie baterii z serii EFB, która właśnie do takich zastosowań została przeznaczona. Jeżeli potrzebują Państwo ogniwa do zastosowań rekreacyjnych, np. w jachtach, motorówkach czy łodziach z napędem elektrycznym, to najlepsza będzie seria Hobby.

To jednak nie wszystko, co oferują akumulatory Jenox jest miejscowością, gdzie prężnie rozwija się nasz sklep, do której już teraz Państwa zapraszamy. Dobierzemy na miejscu odpowiedni akumulator dla Waszych potrzeb. Można też skontaktować się z nami telefonicznie, pod numerami 14 307 00 27, +48 505-18-99-44 a także +48 570-46-02-00. Dla osób ceniących sobie możliwość kontaktu online, przez cały czas czekamy na wszelkie pytania pod adresem e-mail sklep@agadar-akumulatory.pl.

Chcąc zakupić akumulator Jenox Tarnów również jest jednym z miast, gdzie działa nasza firma. W tej miejscowości można nas znaleźć na ul. Giełdowej 5, przy placu targowym „Chyszów”. Zarówno tutaj jak i w Gdyni dostępna jest nasza pełna oferta, wśród której znajdą Państwa wszelkie dostępne obecnie na rynku baterie i ogniwa firmy Jenox. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego sklepu.

5/5 - (3 votes)

Zobacz także