Nowości produktowe

Akumulatory ZAP Carbon w Tarnowie

0
Akumulatory ZAP Tarnów

Zakup akumulatora nie jest sprawą prostą, zwłaszcza gdy jesteśmy posiadaczami nowoczesnego samochodu. Gdy minie kilka lat i przyjdzie pora na instalację nowej baterii, może się okazać że nie będzie tak prosto dokonać wyboru właściwego akumulatora. Większość aut produkowanych od roku 2015 korzysta już z technologii AGM w swoich akumulatorach, dzięki czemu możliwe jest korzystanie między innymi z systemów takich jak Start&Stop. Jeżeli potrzebna jest nam bateria, która sprosta tym wysokim wymaganiom, warto rozważyć zakup akumulatora ZAP Carbon.

Akumulatory ZAP – Tarnów pozwala na łatwy zakup

Sklep z akumulatorami ZAP

Nie należy obecnie obawiać się, że w mniejszych miastach będziemy mieli problem z nabyciem odpowiedniego akumulatora samochodowego. Baterie AGM mocno spopularyzowały się w dzisiejszych czasach, ponieważ coraz większa liczba aut wymaga takiego właśnie rodzaju ogniwa elektrycznego. Jeżeli mieszkamy w Tarnowie bądź okolicach tego miasta, warto zajrzeć do sklepu https://agadar-akumulatory.pl/. Można tam zakupić różnego rodzaju baterie, również takie jak ZAP Carbon, które są odpowiedzią na współczesne wymagania producentów aut. Produkt ten doskonale sprawuje się zarówno w okresie wysokich temperatur, natomiast zimą nadal zapewnia duży prąd rozruchowy, dzięki czemu ułatwia odpalenie silnika. Akumulatory tego typu umożliwiają też bardzo szybkie uzupełnienie ubytku energii, dzięki nowoczesnej technologii wykonania. Absorbowanie elektrolitu w specjalne maty umożliwia częstsze ładowanie i rozładowywanie baterii, bez uszczerbku dla jej żywotności.

ZAP Carbon – technologia w służbie motoryzacji

Stosowanie nowoczesnych technologii produkcji sprawia, że baterie ZAP Carbon prezentują bardzo wysoką jakość wykonania. Jednocześnie ich eksploatacja może być wyjątkowo długa, poprzez wykorzystanie nowoczesnych materiałów do produkcji, które są o wiele trwalsze niż w starych bateriach kwasowo-ołowiowych. Technologia AGM pozwoliła na szerokie stosowanie systemów Start&Stop, czyli takich które pozwalają na wygaszanie silnika auta podczas postoju np. na światłach. W ten sposób ograniczamy emisję spalin w miastach, a także zużycie paliwa. Jednocześnie dla akumulatorów ZAP Carbon są to zupełnie normalne warunki pracy, nie musimy przejmować się przedwczesną awarią ogniwa elektrycznego. Natomiast przedłużona żywotność sprawia, że baterie te są w stanie służyć o wiele dłużej, co także korzystnie wpływa na środowisko naturalne. W obiegu jest bowiem mniej akumulatorów przeznaczonych do utylizacji, a także mniejsze zapotrzebowanie na produkcję nowych baterii.

5/5 - (2 votes)

Zobacz także