Nowości produktowe

Victron Energy – profesjonalna oferta dla fotowoltaiki

0
Victron Energy Tarnów

Firma Victron Energy to jedna z tych marek, które specjalizują się w produkcji komponentów służących wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych. W ofercie firmy znajdziemy kompleksową bazę propozycji, w ramach których wymienić można panele słoneczne, akumulatory, regulatory, przetwornice napięcia. Do tego wszystkiego dopasowane konieczne akcesoria. Każdy kto zdecyduje się na tą firmę może oczekiwać wysokiej jakości produktów, które pozwolą na wykonanie wysokiej klasy instalacji. Produkty w dużej mierze obejmowane są gwarancją na 5 lat, klient otrzymuje więc profesjonalnie wykonany produkt. Do każdego produktu dołączone są wszystkie konieczne do tego, by praca z instalacją była komfortowa a jej montaż nie stanowił problemu. Warto więc bliżej poznać te propozycje i komponenty, które oferują.

Akumulatory

Akumulatory

Firma Victron Energy z Holandii w ofercie posiada między innymi świetnej jakości akumulatory. W ofercie znaleźć można między innymi akumulatory żelowe, a także wysokiej klasy akumulator wykonane z użyciem technologi AGM. W ofercie znajdują się nowoczesne rozwiązania w postaci akumulatorów wykorzystywanych w systemach solarnych wysokonapięciowych. Co ważne akumulatory jakie ofercie Victron Energy to wysokiej klasy sprzęt, który charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością nawet do 400 cykli ładowania.

Ładowarki do akumulatorów

Ładowarki

Wybierając ofertę firmy można także liczyć na ładowarki do akumulatorów. Wszystkie te ładowarki posiadają ładowanie wielostopniowe, co będzie dawało długą żywotność a ładowanie będzie szybsze i pełniejsze. Algorytm ładowania składa się w sumie z 5 stopni w zależności od tego jaki jest akumulator, stan naładowania i kondycja. W sprzedaży firma Victron Energy posiada ładowarki 12 i 24 V, które maja moc prądową nawet 50 lub więcej Amper.

Produkty firmy Victron charakteryzują się kilkoma cechami, które czynią je wyjątkowymi na rynku:

  • bezpieczne dla ludzi: proste w montażu, odporne na iskrzenie oraz zwarcie i odwrotną polaryzację, nie trzeba wyjmować akumulatora do ładowania.
  • bezpieczne dla pojazdów: regulują parametry ładowania, dzięki czemu nie stwarzają ryzyka uszkodzenia wyposażenia elektrycznego i elektronicznego pojazdu
  • w pełni automatyczne: mikrokomputer steruje całym procesem ładowania, dzięki czemu użytkownik nie musi niczego nadzorować, ani być ekspertem od akumulatorów
  • dobre dla akumulatora: wyposażone w unikatową funkcję odsiarczania, która pozwala na przywrócenie żywotności rozładowanym akumulatorom. Napięcie i natężenie prądu ładowania są komputerowo stabilizowane, co pozwala na wydłużenie czasu eksploatacji akumulatora (wahania parametrów ładowania są mniejsze od 2%, podczas gdy w tradycyjnych prostownikach sięgają nawet 400%).
  • wydajne: układ sterujący potrafi naładować akumulator w 100%, dzięki czemu nie występuje efekt stopniowego tracenia pojemności przez akumulator
  • wytrzymałe: przystosowane do użycia na zewnątrz (IP65), pracują w temperaturach -20 do +40 st.
  • produkty wysokiej jakości: urządzeniami działającymi niezawodnie przez długie lata.

 

4.9/5 - (9 votes)

Zobacz także