Nowości produktowe

Akumulatory Fiamm Tarnów

0
Akumulatory Fiamm Tarnów

Miło nam powitać Państwa na stronie internetowej naszego sklepu z akumulatorami Fiamm w Tarnowie, zajmujemy się dystrybucją baterii uznanego włoskiego producenta. Od dawna działamy na runku branżowym akumulatorów i zdobyliśmy renomę i zadowolenie klientów dzięki wprowadzaniu do sprzedaży tylko sprawdzonych i bezpiecznych produktów. Głównym kierunkiem naszej działalności jest dostawa i serwis akumulatorów.

Na potrzeby wszystkich branż oferujemy baterie jednego z czołowych światowych producentów włoskiej grupy przemysłowej FIAMM Energy Technology SpA. Założona w 1942 roku firma obejmuje dziś kilka wiodących światowych marek produkcyjnych i posiada ponad 10 fabryk na całym świecie. Dzięki zasadom leżącym u podstaw działalności tej firmy jest ona dziś synonimem jakości i niezawodności na całym świecie.

Akumulatory Fiamm Tarnów

Fiamm

Asortyment oferowanych przez nas akumulatorów Fiamm w Tarnowie obejmuje wszystkie zaawansowane technologie do produkcji ołowiowo-kwasowych chemicznych źródeł prądu, takie jak AGM (elektrolit zaabsorbowany w separatorze z włókna szklanego), GEL (elektrolit zagęszczony do żelu, akumulator żelowy), klasyczne akumulatory z ciekłym elektrolitem), a także innowacyjne technologie, które nie mają analogów pod względem wydajności – akumulatory FIAMM SoNick, produkowane w technologii Niklowo- Sólnej (Ni/NaCl).

W ofercie akumulatorów FIAMM w Tarnowie znajdują się urządzenia do różnych potrzeb i zadań, są to akumulatory do energetyki, akumulatory do UPS, akumulatory do telekomunikacji i centrów danych, akumulatory do urządzeń i elektronarzędzi, małe akumulatory do systemów bezpieczeństwa oraz duże magazyny energii dużej mocy urządzenia.

Oprócz akumulatorów i związanych z nimi akcesoriów dostarczamy również dodatkowy sprzęt: zasilacze bezprzerwowe (UPS), urządzenia ładujące i prostownicze, kable rozruchowe, klemy i zaciski, przetwornice oraz wiele innych urządzeń światowych i krajowych producentów – liderów rynku. Dla naszych klientów świadczymy usługi w zakresie doboru baterii, instalacji, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego dostarczonych przez nas akumulatorów.

Wysoki profesjonalizm naszych pracowników gwarantuje Państwu skuteczne rozwiązanie problemów nieprzerwanego zasilania o dowolnej skali i stopniu złożoności. Zakupiony akumulator FIAMM w Tarnowie posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia na eksploatację na terenie Polski, wnioski dotyczące bezpieczeństwa pożarowego i wybuchowego.

Jeżeli chcecie Państwo nabyć naprawdę wysokiej klasy akumulator zapraszamy do nas:

 • Firma Handlowa AGADAR
 • Dariusz Fronk
 • ul. Giełdowa 5
 • Plac Targowy “Chyszów”
 • 33-100 Tarnów
 • 14 307 00 27
 • +48 505-18-99-44
 • +48 570-46-02-00

Godziny otwarcia:

 • Pon. – Pt. 8:00-17:00
 • Sobota 08:00-13:00
 • Niedziela 10:00-12:00
 • sklep@agadar-akumulatory.pl

Dlaczego warto kupić akumulatory Fiamm?

Zapewniamy, że zakupiony akumulator Fiamm w Tarnowie spełni wszystkie potrzeby Państwa pojazdu, będzie uruchamiał silnik w każdych warunkach środowiskowych, bez względu na to, czy na zewnątrz będzie mróz czy upał. Baterie włoskiego producenta wyróżniają się długim okresem użytkowania, wyjątkową szczelnością oraz odpornością na warunki pogodowe. Akumulatory Fiamm można zainstalować nie tylko samochodach osobowych, ale również w wielu maszynach do zadań specjalnych. Kupując akumulator w naszym sklepie można skorzystać z bezpłatnego testowania urządzenia obecnie eksploatowanego, aby dowiedzieć się o jego stanie i ewentualnej konieczności wymiany. Wykonujemy testy obciążeniowe, kontrolujemy napięcie ładowania a także inne ważne parametry niezbędne do niezawodnej pracy akumulatora.

Akumulatory Fiamm w Tarnowie służą do różnych zastosowań:

 • Fiamm Diamond – bezobsługowe, bezawaryjne, wykonane w technologii ołowiowo-wapniowo, dzięki czemu po długim postoju, akumulator jest zawsze gotowy do uruchomienia.  
 • Fiamm Titanium – nadają się prawie do wszystkich samochodów osobowych i ciężarowych. Urządzenie posiada wytrzymałą obudowę, jest szczelny z nowoczesnym systemem odgazowania i wbudowanym przerywaczem płomieni.
 • Fiam Titanium Plus – odpowiednie do aut osobowych i ciężarowych, posiadają o 30% zwiększoną moc rozruchową. Wykonane w technologii płyt ołowiowo-wapniowych, dzięki czemu nie trzeba obawiać się rdzy.

W ofercie naszego sklepu z akumulatorami Fiamm w Tarnowie można zakupić również baterie do motocykli, skuterów, wózków widłowych, kamperów, maszyn budowlanych i rolniczych. Posiadamy baterie do nowoczesnych samochodów z systemem Start Stop. Zapraszamy do naszego sklepu po zakup akumulatora, doradzimy przy wyborze najlepszego rozwiązania. Ponadto świadczymy usługi: ładowania i regeneracji akumulatorów, a także przeprowadzimy pomiar upływności prądu w pojeździe.

5/5 - (8 votes)

Zobacz także