Nowości produktowe

Akumulatory Bpower Tarnów

0
Akumulatory Bpower Tarnów

Właściciele samochodów stając przed wyborem nowej baterii do swojego samochodu czy motocykla, poszukują takie, które cechują się długą i nienaganną eksploatacją. W naszym sklepie z akumulatorami Bpower w Tarnowie, możemy polecić modele tego znanego i co ważne uznanego na rynku producenta. To innowacyjne urządzenia, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane z wysokiej jakości komponentów spełniających światowe standardy. Zapraszamy do nas po zakup nowego akumulatora, zapewnimy doradztwo techniczne podczas wyboru optymalnego modelu. Ponadto wykonamy testy obciążeniowe starego urządzenia, aby stwierdzić czy zachodzi konieczność jego wymiany, czy może wystarczy konserwacja. Jeżeli jego stan będzie wskazywał na zużycie, nowy akumulator zamontujemy bezpłatnie a niesprawny oddamy do utylizacji.

Akumulatory Bpower Tarnów -Excellent, Supreme, Platinum

Baterie Bpower

Aby cieszyć się bezpieczną eksploatacją baterii, trzeba postawić na niezawodną markę, która produkuje urządzenia do różnych zastosowań. Sprzedawane akumulatory Bpower w Tarnowie dzielą się na 3 rodzaje: przemysłowe, rozruchowe, trakcyjne. A to oznacza, że można wybrać baterie nie tylko do samochodu, ale również do jednośladów, łodzi, kas fiskalnych, fotowoltaiki, zasilaczy UPS, wózków widłowych, maszyn czyszczących i wielu innych.    

Czym charakteryzują się akumulatory Bpower?

Posiadamy w ofercie Bpower, ponieważ można je trwale i bezpiecznie użytkować:

 • Utrzymują prawidłową równowagę termiczną oraz właściwe ciśnienie
 • Wyposażone są w wytrzymałą obudowę
 • Wyróżnia je odporność na przebicia
 • Są szczelne i bezobsługowe.
 • Zapewniają długą i niezawodną eksploatację.

Akumulatory Bpower w Tarnowie do dobry wybór, będzie można je z powodzeniem użytkować bez obawy o awarię. Każdy klient odwiedzający nasz sklep poza zakupem baterii może nabyć także: prostownik, ładowarkę, kable rozruchowe, klemy, zaciski, zasilacz, przetwornicę i wiele innych urządzeń i akcesoriów. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, pracownik z naszego serwisu wykonana konserwację klem i czopów, przeprowadzi ładowanie akumulatora oraz udzieli praktycznych wskazówek co do jego prawidłowej eksploatacji.

Zapraszamy na zakupy do Tarnowa:

 • Firma Handlowa AGADAR
 • Dariusz Fronk
 • ul. Giełdowa 5
 • Plac Targowy “Chyszów”
 • 33-100 Tarnów
 • 14 307 00 27
 • +48 505-18-99-44
 • +48 570-46-02-00

Godziny otwarcia

Bpower w Tarnowie – warto zaufać doświadczeniu

Bezobsługowe akumulatory Bpower z zaworem ciśnieniowym VRLA w technologii AGM, są wygodne podczas użytkowania, nie trzeba obawiać się o wyciek elektrolitu, ponieważ są wyposażone w matę absorbującą. Ważną cechą tych urządzeń jest niska rezystancja wewnętrzna i długi czas eksploatacji. Posiadamy również w Tarnowie Bpower w wersji żelowej, które można montować w dowolnej pozycji również bez obawy o wydostanie się elektrolitu. Kupując nową baterię trzeba wzorować się na parametrach dotąd posiadanego urządzenia, pojemność musi być adekwatna do zaleceń producenta pojazdu. Zapewniamy możliwość zakupu akumulatora Bpower w naszym sklepie stacjonarnym oraz poprzez naszą stronę internetową, gwarantujemy szybką wysyłkę towaru.

4.7/5 - (20 votes)

Zobacz także