Nowości produktowe

Akumulatory Varta Tarnów

0
Akumulatory Varta Tarnów

Kierowcy dobrze znają akumulatory Varta w Tarnowie i cenią je za jakość, niezawodność, długie użytkowanie. Baterie Varta są dostarczane do prawie wszystkich fabryk samochodów na świecie i obejmują ponad 40% całego światowego rynku akumulatorów. Koncern produkuje akumulatory do samochodów osobowych, w tym wyposażonych w system Start-Stop, do ciężarówek, pojazdów użytkowych, sprzętu specjalnego, a także motocykli, łodzi, samochodów kempingowych itp. Istnieją zarówno standardowe akumulatory wapniowe, jak i akumulatory z technologiami GEL, AGM, EFB. Posiadamy w sprzedaży różne urządzenia tego producenta, dlatego nie będzie problemu z wyborem akumulatora Varta w Tarnowie. Służymy fachowym doradztwem podczas wyboru nowego modelu, oferujemy darmowe testy baterii: obciążeniowy, kontrola napięcia, prądu rozruchowego, upływalności prądu w samochodzie.    

Akumulatory Varta Tarnów

Akumulatory Varta w Tarnowie są kupowane ze względu na wysokiej jakości części wykonane z czystego stopu ołowiu, które zapewniają długą żywotność. Również w trakcie wprowadzania najnowszych technologii akumulator samochodowy Varta uzyskał wysoki poziom prądu rozładowania, bez dodatkowych konstrukcji zacisków. Baterie te wykorzystują połączenie płyt zgodnie z najnowszymi technologiami, wykorzystując nakładanie polimerów na powierzchnię elektrod. Zapewnia to niezawodną odporność urządzenia na wibracje.

Akumulatory Varta

Wybierając akumulator Varta w Tarnowie należy zwrócić uwagę na główne cechy baterii:

 • Opatentowana technologia sieci Power Frame gwarantuje wysoką moc rozruchową i przewodność prądową
 • Mniej korozji w porównaniu do podobnych akumulatorów innych marek
 • Długa żywotność baterii nawet w samochodach z hamowaniem odzyskowym.

Zanieczyszczenie środowiska jest zminimalizowane dzięki zastosowaniu ekologicznej technologii. Akumulator Varta to najlepszy wybór do nowoczesnych samochodów z dużą liczbą źródeł energii. Można bez problemu kupić akumulator Varta w Tarnowie, ponieważ posiadamy w sprzedaży całą linię baterii do aut osobowych i ciężarowych. Wśród których można kupić: Varta Black Dynamic, Varta Blue Dynamic, Varta Silver Dynamic, w tym linię akumulatorów AGM i EFB. W przypadku samochodów ciężarowych zaprojektowano linię Varta Promotive z uwzględnieniem specyfiki ciężkiego sprzętu. Zawsze łatwo jest wybrać akumulator do swojego samochodu, korzystając z pomocy naszej obsługi klienta oraz serwisantów, którzy po jego zakupie bezpłatnie montują w Państwa pojeździe. Jeżeli jest taka potrzeba zapewnimy dowóz akumulatora pod adres w obrębie Tarnowa i wykonamy usługę łącznie z montażem.

Oto dane do naszego sklepu z akumulatorami w Tarnowie:

 • Firma Handlowa AGADAR
 • Dariusz Fronk
 • ul. Giełdowa 5
 • Plac Targowy “Chyszów”
 • 33-100 Tarnów
 • 14 307 00 27
 • +48 505-18-99-44
 • +48 570-46-02-00

Godziny otwarcia

Zapraszamy do kontaktu osobistego w sklepie stacjonarnym z akumulatorami, online na naszej stronie internetowej oraz telefonicznego. Udzielimy wszechstronnej pomocy!

Warto postawić na niezawodność i renomę akumulatorów Varta w Tarnowie

Jeśli chcecie Państwo uzyskać niezawodne źródło energii do samochodu osobowego, to akumulatory Varta mogą stać się najlepszym pomocnikiem i przyjacielem, który bez problemu uruchomi silnik w mroźną zimę i wytrzyma dłużej niż rok. Wybór akumulatora Varta w Tarnowie zależy od wielu czynników. Przede wszystkim trzeba zdecydować, jakie wymagania są nałożone na akumulator, jakie jest obciążenie akumulatora. Wynika to z faktu, że prawie wszystkie nowoczesne samochody mają wielu odbiorców energii i wszystkie pobierają energię z akumulatora. Należy również spojrzeć na te parametry, które są zalecane przez producenta samochodu. Są one zwykle wskazane w instrukcji obsługi.

Seria akumulatorów Varta

 • Varta Silver Dynamic AGM – dedykowane do samochodów z systemem Start-Stop. Są odpowiednie do pojazdów często eksploatowanych. Posiadając samochód z dużym zapotrzebowaniu na energię, AGM będzie optymalnym wyborem.
 • Varta Silver Dynamic – gwarantuje niesamowitą wydajność i sprawny rozruch silnika zarówno podczas ostrych mrozów i podczas upałów. Akumulator zapewnia dobrą wartość prądu dla całego sprzętu elektronicznego znajdującego się na wyposażeniu pojazdu.
 • Varta Blue Dynamic EFB – to akumulator wyróżniający się wydłużonym cyklem życia. Jest do zastosowania w różnych pojazdach, również w tych z systemem Start-Stop. Zaopatrzy pojazd w odpowiednie prądy rozruchowe, nie zawiedzie nawet w trudnym terenie. Ponadto jest niezwykle odporny na korozję.
 • Varta Blue Dynamic – to bateria dedykowana do zamontowania w autach ze średnim wyposażeniem. Samochód będzie miał zapewnioną wysoką moc rozruchową, utrzymywanie stałych parametrów elektrycznych na wysokim poziomie.

Kupując akumulator Varta Batterien można mieć pewność, że da on energię, której Państwo potrzebujecie do swojego samochodu i nigdy nie będzie problemów z uruchomieniem silnika w każdą pogodę. Aby kupić odpowiedni model, najpierw trzeba zdecydować o wielkości, pojemności, napięciu i prądzie rozruchowym. W razie wątpliwości lepiej się skonsultować. Nasza obsługa klienta udzieli wszelkiej pomocy przy doborze odpowiedniej baterii. Opowiedzą o cechach sprzedawanych akumulatorów Varta w Tarnowie oraz innych marek i dobiorą odpowiednie parametry techniczne, biorąc pod uwagę markę samochodu.

Varta do systemów start stop

Źródło: Materiały prasowe

 

 

4.6/5 - (19 votes)

Zobacz także