Nowości produktowe

Akumulatory Centra Tarnów

0
Akumulatory Centra Tarnów

Od 1995 roku znak towarowy Centra prawie całkowicie przeszedł na własność korporacji Exide jednego z liderów w swojej branży. Największy zakład w Europie Wschodniej znajduje się w Polsce a jakość produktów pozostaje niezmienna przez cały czas. Nasz sklep z akumulatorami Centra w Tarnowie zajmuje się dystrybucją tych baterii, zaufaliśmy marce podobnie jak kierowcy na całym świecie. Świadczy o tym wzrost sprzedaży i nagrody, jakie otrzymała firma produkcyjna. Stawiamy, na jakość oferowanych towarów, dlatego można u nas kupić dowolny model z bogatej serii akumulatorów Centra.

Posiadamy w sprzedaży również urządzenia do ich obsługi takie jak: ładowarki, prostowniki, kable rozruchowe, klemy i zaciski, przetwornice, mostki, zasilacze, UPS itd. Każdy klient kupując akumulatory Centra Tarnów może liczyć na jego darmowy montaż także z dowozem na terenie miasta. Dysponujemy bogatą ofertą usług takich jak: test obciążeniowy akumulatora, sprawdzenie napięcia, analizę wartości prądu rozruchowego akumulatora a wszystko bezpłatnie.

Akumulatory Centra Tarnów – Zapraszamy do naszego sklepu

Centra akumulator

Produkcja akumulatorów Centra oparta jest na technologii wapniowej. Stosowany jest ołów o wysokiej czystości. Produkcja siatek akumulatorowych obejmuje tłoczenie płyt opatentowaną technologią odlewania ciągłego. Zwiększona liczba płyt zwiększyła prąd rozruchowy akumulatora. Zmniejszyło to zużycie wody w produkcji baterii o 60%. Powierzchnia baterii wykonana jest z wysokiej jakości polipropylenu.

Dzięki zwiększonej odporności na wstrząsy akumulator sprawdzi się nawet w niesprzyjających warunkach. Sprzedawane akumulatory Centra w Tarnowie charakteryzują się niskim samorozładowaniem. Wszystkie baterie tej marki prezentowane w katalogu naszego sklepu to optymalne połączenie przystępnych cen, doskonałej jakości i najlepszych europejskich tradycji. Szeroka gama modeli pozwala dobrać i kupić akumulator Centra do różnych typów pojazdów i jednocześnie mieć pewność, co do właściwych parametrów technicznych produktu.

Najważniejsze informacje o naszym sklepie z akumulatorami Centra w Tarnowie

 • Firma Handlowa AGADAR
 • Dariusz Fronk
 • Giełdowa 5
 • Plac Targowy “Chyszów”
 • 33-100 Tarnów
 • 14 307 00 27
 • +48 505-18-99-44
 • +48 570-46-02-00

Godziny otwarcia

Zapraszamy wszystkich właścicieli pojazdów do naszego sklepu stacjonarnego z akumulatorami Centra w Tarnowie oraz do sklepu internetowego, gdzie można złożyć zamówienie online. Jeżeli zdarzy się Państwu problem z uruchomieniem pojazdu wystarczy sięgnąć po podany wyżej numer telefonu a nasz pracownik przyjedzie z pomocą.   

Główna seria akumulatorów Centra:

 • Centra STANDARD jest produkowany dla pojazdów z wyposażeniem standardowym.
 • Centra PLUS przeznaczony jest do pojazdów nie tylko ze standardowym wyposażeniem, ale również z zaawansowanym. Z takim akumulatorem, niezależnie od pogody, nie będzie problemów z uruchomieniem silnika.
 • Akumulatory Centra Futura są specjalnie zaprojektowane do najnowszych modeli samochodów, także tych z silnikiem Diesla. Niezawodna ochrona zapewnia całkowitą szczelność obudowy, elektrolit nie wycieknie, a specjalna konstrukcja pokrywy gwarantuje 100% bezpieczeństwo przeciwwybuchowe.Jest doskonały do aut które mają zwiększone zapotrzebowanie na moc rozruchową, ponieważ są wykorzystywane do jazdy na krótkich dystansach, a co za tym idzie częste wyłączanie silnika i jego ponowne uruchamianie
 • Akumulatory Centra Start-Stop AGM mogą pochwalić się wysokimi prądami rozruchowymi i potrafią zaskoczyć naprawdę bezawaryjną pracą. Posiadamy w ciągłej sprzedaży akumulatory Centra w Tarnowie, które mają lepszą akceptację ładowania, żywotność 4 razy dłuższą w pracy cyklicznej. To baterie do dużych samochodów osobowych, SUV-ów, samochodów z systemem Start-Stop oraz pojazdów z wieloma odbiornikami energii.
 • Pierwsze akumulatory Centra EFB zostały wyprodukowane w 2008 roku. Technologia EFB ma kluczowe znaczenie dla producentów samochodów, ponieważ pomaga zmniejszyć zużycie paliwa i emisję, CO 2. Nowa Centra EFB jest odpowiednia dla wszystkich pojazdów z systemem Start-Stop i bez niego i wytrzymuje głębokie cykle ładowania i rozładowania.
 • Akumulator Centra PowerPRO Agri, opracowany został w celu spełnienia wymagań wiodących producentów w branży sprzętu rolniczego i budowlanego, charakteryzuje się wyjątkową niezawodnością, mocą rozruchową i zwiększoną pojemnością.

Zapraszamy Państwa do zakupu akumulatora Centra w Tarnowie, nasza obsługa klienta służy doradztwem podczas wyboru baterii. Nasi pracownicy zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zakupu lub wyboru akumulatora.

 

 

5/5 - (7 votes)

Zobacz także