Nowości produktowe

Gdzie naładować akumulator Tarnów?

0
Gdzie naładować akumulator Tarnów

Miłośnicy motoryzacji i jeżdżenia samochodem o każdej porze roku w Małopolsce, czasami są zaskakiwani nieprzyjemnymi sytuacjami jak nieodpalanie silnika. Co może być tego przyczyną? Bardzo niskie temperatury, zbyt dużo soli na ulicach lub rozładowany akumulator. Jeżeli ktoś posiada dobrą ładowarkę lub prostownik, może szybko rozwiązać taki problem, jeżeli nie, to będzie musiał poszukać innego sposobu, aby naładować akumulator. Tarnów jest miastem, w którym prowadzimy naszą firmę zajmującą się sprzedażą baterii, prostowników, ładowarek, kabli rozruchowych oraz innych urządzeń. Posiadamy w ofercie wiele niezbędnych akcesoriów i oczywiście akumulatorów od znanych krajowych i światowych marek. Przyjeżdżając do nas, nie trzeba będzie już szukać informacji o tym gdzie naładować akumulator w Tarnowie? Świadczymy taką usługę kompleksowo.

Gdzie naładować akumulator Tarnów?

Sklep z akumulatorami Tarnów

Ładowanie akumulatora w Tarnowie jest prostą sprawą, ponieważ nasza firma handlowa Agadar posiada w sprzedaży wydajne ładowarki i prostowniki, których można użyć do podładowania akumulatora. Oferujemy również wytrzymałe kable rozruchowe, które doskonale sprawdzają się do uruchomienia samochodu, oczywiście wtedy, gdy znajdziemy dawcę prądu, czyli akumulator z innego pojazdu. Zakup tych urządzeń wiąże się z niewielkim wydatkiem a naprawdę ratuje kierowcę w różnych sytuacjach podbramkowych. Warto zainwestować w sprzęt, który będzie służy przez kilka lat.  

Czy za pomocą kabli łatwo wykonać ładowanie akumulatora?Tarnów jest miastem przyjaznym dla kierowców, dlatego nie ma problemu ze znalezieniem innego właściciela samochodu, który użyczy trochę prądu ze swojego auta.Trzeba tylko pamiętać o prawidłowym podłączeniu biegunów, to znaczy minus na naszym akumulatorze trzeba połączyć z minusem na baterii dawcy. Taką samą procedurę trzeba wykonać w przypadku biegunów dodatnich. Aby łatwiej odróżnić kable posiadają one różne kolory.Teraz pozostało zająć odpowiednią pozycję do ładowania, czyli samochody muszą być zaparkowane obok siebie i dokonać podłączenia: kable minus w obydwu pojazdach, a następnie kable plus. Najpierw dawca prądu odpala samochód a upływie dosłownie pięciu minut trzeba spróbować uruchomić swój samochód. Jeżeli wszystko się udało, dawca prądu odpina kable zaczynając od ujemnego, następnie dodatni.

Kable rozruchowe, akumulator, prostowniki i ładowarki można kupić pod tym adresem:

  •  Firma Handlowa AGADAR
  • Dariusz Fronk
  • ul. Giełdowa 5
  • Plac Targowy “Chyszów”
  • 33-100 Tarnów
  • 14 307 00 27
  • +48 505-18-99-44
  • +48 570-46-02-00

Godziny otwarcia

Jak naładować akumulator przy użyciu prostownika?

To bardzo proste czynności, trzeba posiadać w domu albo w garażu dobrej jakości prostownik lub ładowarkę i wykonać doładowanie lub całkowite naładowanie akumulatora. Wystarczy wyjąć baterię z auta i umieścić w suchym pomieszczeniu, oczywiście wentylowanym. W pierwszej kolejności odłączyć przewód minus a w kolejnej plus. Jak wygląda podłączanie akumulatora do prostownika? Jeżeli wykona się to według oznaczeń ładowanie przebiegnie sprawnie. A mianowicie w zależności od pojemności danego akumulatora trzeba wybrać napięcie i podłączyć prostownik do prądu.

Ile czasu trzeba na to poświęcić? Pełne naładowanie baterii może zając do 12 godzin, ale gdy chcemy tylko ją podładować wystarczy 15 minut. Ale jaki prostownik kupić, aby nie zmagać się z problemem gdzie naładować akumulator w Tarnowie? Obecnie najlepszym wyborem będzie prostownik z systemem inteligentnego dopasowania natężenia i napięcia. Dlaczego? Uchroni to przed zagazowaniem elektrolitu, jeżeli ktoś posiada urządzenie bez tej funkcji trzeba przeprowadzić ładowanie akumulatora o niższym natężeniu.

Gdzie naładować akumulator w Tarnowie korzystając z pomocy profesjonalistów?

Nie każdy właściciel samochodu chce wykonywać samodzielne ładowanie baterii i szuka specjalistów, którzy ładują akumulatory w Tarnowie. Nasza firma handlowa, której dane podaliśmy wyżej oferuje usługę ładowania akumulatora przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Ponadto nasz pracownik przeprowadzi testy baterii, które wykażą czy jest ona w stanie nadal pracować czy może przyszedł już czas na wymianę. Jeżeli będzie taka potrzeba, doradzimy, który model wybrać, zamontujemy akumulator bezpłatnie i udzielimy rad na temat jego prawidłowej eksploatacji. Zanotuj nasze dane a w sytuacji, gdy potrzebne będzie ładowanie akumulatora w Tarnowie można będzie się nami skontaktować! Zawsze pomagamy!

4.7/5 - (3 votes)

Zobacz także