Nowości produktowe

Akumulatory Banner Tarnów

0
Akumulatory Banner Tarnów

Wśród wszystkich materiałów eksploatacyjnych, których potrzebuje każdy samochód, akumulator zajmuje szczególne miejsce. Podczas wymiany należy zachować szczególną ostrożność i lepiej dawać pierwszeństwo produktom znanych marek. W sklepie z akumulatorami Banner w Tarnowie kupicie Państwo testowane modele a ich cena na pewno mile zaskoczy.Ta austriacka firma słynie z najwyższej jakości swoich produktów, co przyciąga sporą uwagę kupujących. Stale poszerzamy ofertę naszego sklepu, wprowadzamy tylko sprawdzone przez nas urządzenia. Świadczymy również usługi w tym darmowe, aby wybór akumulatora wiązał się z korzyściami i zadowoleniem.Tylko w naszym sklepie stacjonarnym w Tarnowie wykonamy bezpłatny test obciążeniowy akumulatora, analizę wartości prądu rozruchowego, pomiar pojemności akumulatora i pomiar upływności prądu w pojeździe.

Akumulatory Banner Tarnów – zapewnia atrakcyjne ceny i darmowe usługi

Akumulatory Banner

W naszym sklepie z akumulatorami Banner w Tarnowie można dokonać zakupów w zrównoważonej cenie. Lepiej nie tracić czasu na szukanie lepszych ofert. Jesteśmy jedną z placówek sprzedających baterie nie tylko w Tarnowie, ale także online na terenie kraju. Kupiony u nas akumulator może zostać od razu zamontowany w Państwa pojeździe. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Tarnowa oferujemy dowóz baterii i jej bezpłatny montaż. Dziś nasz sklep jest gotowy zaoferować wybór kilku modeli urządzeń. Ich cechy różnią się znacznie, co zdecydowanie należy wziąć pod uwagę przy wyborze. Wszystkie akumulatory Banner w Tarnowie prezentowane na stronie doskonale zachowują się podczas pracy, więc zapotrzebowanie jest zawsze dość duże.

Podajemy informacje o naszym sklepie z akumulatorami Banner w Tarnowie:

 • Firma Handlowa AGADAR
 • Dariusz Fronk
 • ul. Giełdowa 5
 • Plac Targowy “Chyszów”
 • 33-100 Tarnów
 • 14 307 00 27
 • +48 505-18-99-44
 • +48 570-46-02-00

Godziny otwarcia

Prowadzimy nie tylko sprzedaż akumulatorami w Tarnowie, ale również innych urządzeń np.: ładowarki, prostowniki, mostki zasilacze, kable rozruchowe, przetwornice, klemy i zaciski oraz wiele innych akcesoriów. Poza wymienionymi już usługami zapewniamy odbiór od Państwa zużytego akumulatora i przekazanie go do utylizacji.

Akumulator Banner w Tarnowie – różnice

 • W produkcji akumulatorów Banner Uni Bull stosowana jest technologia Accusafe, oparta na właściwościach specjalnej membrany umieszczonej w wieczku każdego akumulatora. Zapobiega to wyciekom elektrolitu.
 • Akumulatory Banner Running Bull to idealne rozwiązanie, gdy pojazdy o dodatkowym zużyciu energii wymagają dużej ilości prądu, np. samochody służbowe, taksówki, samochody kurierskie. Dzięki innowacyjnej technologii AGM akumulatory Banner Running Bull nie zawierają płynnego elektrolitu, co zapewnia większą moc i bezpieczeństwo.
 • Akumulatory serii Banner Power Bull wykorzystują innowacyjną technologię pełnego wapnia, aby poprawić wydajność rozruchową. Zintegrowany system ochrony elektrolitu Double Top. Większą niezawodność osiągają zworki międzyelementowe dzięki temu, że wszystkie elementy technologiczne znajdują się poniżej poziomu elektrolitu. Poprawiona została zdolność tolerowania trybów cyklicznych.
 • Akumulatory Banner Beginning Bull to seria niedrogich, niezawodnych i zoptymalizowanych pod każdym względem akumulatorów. 4-komorowe zabezpieczenie przed wyciekiem elektrolitu dla 13 wydajności roboczych od 40 do 95 A/h. Optymalny stosunek ceny do jakości.

Akumulator Banner posiada zabezpieczenie przeciwpożarowe, podwójną nasadkę zapobiegającą wyciekowi elektrolitu oraz jest wyposażony w wylot gazu, który w razie potrzeby umożliwia zmniejszenie nadciśnienia. Producent Banner oferuje szeroką gamę produktów do różnych typów pojazdów.

Jaki kupić akumulator Banner w Tarnowie?

Akumulatory Banner są w stanie uruchomić każdy samochód dzięki silnym prądom rozruchowym. Jeśli Państwa samochód zużywa dużo energii elektrycznej (potężny system audio, mocne oświetlenie, elektryczne szyby, ogrzewanie i klimatyzacja), można wybrać akumulator Banner Batterien Power lub Running Bull.Ten asortyment wyróżnia się mocą. Baterie zapewniają wyższą wydajność i prądy rozruchowe. Oprócz tego cieszący się dużą popularnością system AGM posłuży, jako koń trakcyjny niezależnie od warunków pogodowych.

Ochrona przed wibracjami zapewnia akumulatorowi stabilną pracę w warunkach terenowych lub na złych drogach. Linia Uni Bull, podobnie jak Banner Power Bull i Banner Running Bull, ma ulepszone właściwości. Również akumulatory są idealne dla tych, którzy mają do dyspozycji dwa samochody lub samochód i łódź, które mają różne bieguny. Zużycie elektrolitu jest trzykrotnie mniejsze, co znacznie wydłuża żywotność akumulatora.

Najmocniejszymi bateriami są zdecydowanie Buffalo Bull. Ten model jest stale instalowany na sprzęcie specjalnego przeznaczenia, autobusach i ciężarówkach. Głównym czynnikiem, który jest powodem jego zakupu do wszystkich specjalistycznych urządzeń, jest duży zapas energii i możliwość rozruchu nawet przy bardzo niskich temperaturach oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

Uwaga: Każda bateria, którą sprzedajemy w naszym sklepie z akumulatorami Banner w Tarnowie jest dokładnie testowana przez nasz serwis. Gwarantuje to pełną sprawność i odpowiedni poziom naładowania każdego zakupionego akumulatora. Sprawdzane jest napięcie na zaciskach nieobciążonych i pod obciążeniem, przeprowadzane są testy obwodu otwartego i zwarciowego.

4.9/5 - (19 votes)

Zobacz także